Viršu dārza turnīrs

12.02.20 noslēdzās dambretes turnīrs Rīgas PII ” Viršu dārzs”, kur piedalījās 12 dambretes pulciņa dambretisti. Mazie dambretisti izspēlēja četras dambretes partijas, divas no tām ar konfektēm, kuras pēc tam mazie dambretisti varēja paturēt sev. Turnīra uzvarētāji katrā no grupām saņēma medaļas, diplomus, konfektes un šokolādes. Savukārt pārējie dalībnieki šokolādes, diplomus par piedalīšanos un konfektes. Pats svarīgākais, ka mazie dambretisti dabūja jau pirmo dambretes turnīra pieredzi. Paldies vecākiem par aktīvu bērna iesaisti dambretes noarbībās!

Turnīra tabula: Ej uz – šeit
Meiteņu konkurencē:

Žanete 6p no 8p
Anna 6p
Elza 4p

Zēnu konkurencē:

Leons 6p no 8p
Martins 5p
Tomass 5p

Nākamais dambretes turnīrs Viršu dārzā plānojas ~maijā 2020.gadā.

Facebook
Twitter