Rīgas PII 220 bērnudārza dambretes turnīrs

220.pirmsskolas iestādē jau vairākus gadus notiek dambretes treniņi un ikgadējie turnīri. Un šogad 10.februārī bērniem bija iespēja atkal pārādīt meistarību. Turnīrā piedalījās 14 bērni – pieredzējuši spēlētāji un arī iesācēji. Laba atmosfērā un atbalsts no vecāku puses palīdzēja Haraldam Liepniekam uzvarēt ar četrām uzvarām. Otrā vieta Robertam Trofimovam un trešā Artjomam Ābeltiņam. Mazliet nepaveicās Markusam Braunam, kurš labi nospēlēja visas partijas, bet vienādu punktu skaita ziņā palika ceturtais. Piektais ar labu rezultātu ir tikai nesen dambreti spēlēt sākušais Artis Zeniņš.  Meiteņu vidū vislabāk spēlēja Silvija Žilinska, par kuru stipri turēja īkšķus viņas māsa — Annija, kas pagājušā gadā bija Latvijas čempione U 8 grupā (treneris Vsevolods Teterins).
Balvas ir pasniegtas. Medaļas saņemtas. Atliek vien gaidīt nākamās sacensības.

Turnīra tabula: Ej uz – šeit

Facebook
Twitter