Bridžs

Latvijā vairums studentu ir dzirdējuši par bridžu, taču vien retais zinās vai nojautīs, ka tas ir prāta sporta veids, kā to spēlē, un, ka ar to nodarbojas arī Latvijā! Bridžs ir uz stiķu ņemšanu balstīta pāru kāršu spēle, kas attīsta atmiņu, loģiku un komunikācijas prasmes.

Bridža nodarbības

Biedrība „Dizains un amats” piedāvā Jūsu novadā (organizācijā)  organizēt bridža kursus. Mūsu pasniedzēji darbdienu beigās ieradīsies Jūsu izvēlētajā kursu vietā. Interesenti iemācīsies spēlēt bridžu un varēs pārstāvēt Jūsu novadu bridža sporta spēļu turnīros. Profesionāli pasniedzēji ieradīsies pie Jums ar savu inventāru. Mācību centrs maksās nomas maksu par Jūsu ierādīto telpu. Plānotais nodarbību ilgums divas stundas ( 120 min) un maksa par nodarbību EUR 7.  Grupas lielums līdz 15 dalībniekiem.

Ja Jums rodas jautājumi, lūdzu zvaniet pa tālruni 26146254 Monvīdam Melderim.

Īsumā par bridžu

Bridžs ir domāšanas un lēmumu pieņemšanas spējas attīstošs sporta veids, kuru neskar vecuma ierobežojumi. Bridžs attīsta prāta spējas, trenē loģiku, atmiņu un komunikācijas prasmes. Kā arī, šī spēle ir aizraujošs brīvā laika pavadīšanas veids, ko iemīļojuši miljoniem cilvēku visā pasaulē. Nāc uz kādu no Latvijas bridža klubiem un uzzini vairāk!

Bils Geitss: “Šo spēli Jūs varat spēlēt jebkurā vecumā. Ja Jūs sāksiet spēlēt jaunībā, Jums visu mūžu būs aizraujoša nodarbe. Lielai daļai spēļu nav šī dziļuma.”

Vorens Bafets: “Bridžs ir tik aizraujoša spēle, ka es nejustu cietuma sienas, ja man būtu trīs kameras biedri, kas prastu spēlēt un būtu gatavi to darīt 24 stundas dienā”.

 

.