Pasniedzēji

Mūsu pasniedzēji

 

Māris Mitenbergs (dambrete) 

Māris Mitenbergs pasaules kausa izcīņā personām ar ierobežotām iespējām 2018. gadā piecu posmu kopvērtējumā pārliecinoši ieguva 1. vieta sešu valstu, gandrīz 50 dalībnieku konkurencē.

Pedagogs ar 30 gadu darba pieredzi. Savas pedagoģiskās darbības laikā ir sagatavojis 6 sporta meistarus un vairāk kā 20 meistarkandidātus. Trenera audzēkņi Latvijas čempionātos ir ieguvuši vairāk kā 50 čempionu titulus visdažādākajās vecuma grupās, kā arī guvuši panākumus starptautiskajā arēnā, tai skaitā godalgas Pasaules un Eiropas čempionātos.

Mēs lepojamies ar saviem sasniegumiem, kur attiecīgi četri audzēkņi dažādos laikos guvuši godalgas Eiropas un pasaules čempionātos. Arī Latvijas olimpisko komandu karognesēji un olimpiskie medaļnieki Vadims Vasiļevskis un Mārtiņš Pļaviņš bērnībā cītīgi ir apguvuši dambretes zināšanas trenera Māra Mitenberga vadītajās nodarbībās.

 

Vsevolods Teterins (dambrete)

Pabeidzis Sanktpēterburgas Valsts Universitāti 2008. gadā. Psihologs ar lielu pieredzi, veicis privātpraksi un lasa lekcijas studentiem pēc uzaicinājuma. Paralēli strādā par dambretes treneri un organizē lielākos jauniešu dambretes turnīrus Latvijā (Albatross). Pats ir bijs Rīgas čempions, Latvijas čempions komandu vērtējumā. 2014. gadā izcīnīja 2. vietu Latvijas čempionātā blica 100 – lauciņu dambretē un uzvarēja Starptautisku turnīru Viļņā. Ir arī RTU dambretes sekcijas vadītājs.

Pasniedzēja Vsevoloda Teterina audzēkne Annija Žilinska no PII 220  2019. gadā Pasaules  jaunatnes čempionātā Bulgārijā  meitenēm dzimušām 2011. gadā un jaunākām  64. lauciņu dambretē ieguva augsto  trešo vietu.

Edijs Novickis (dambrete)

     

Latvijas čempions līdz U-23 gadiem, 2017.gada Latvijas čempions 64 lauciņu dambretē ātrspēlē, vairākkārtējais Latvijas čempions komandām. Katru gadu piedalās Pasaules Kausos, Eiropas un Pasaules čempionātos 64 lauciņu dambretē. Ar dambreti nodarbojas 26 gadus un 2017.gadā starptautiskā damretes federācija (IDF 64) piešķīra titulu -starptautiskais meistars (International master). Izveidojis un vada Latvijas labāko mājaslapu par dambreti – www.pratalaiks.lv Regulāri apmāca bērnus dambretē.

Linda Kante (Deju un kustību terapija) 

Sertificēta deju un kustību terapeite, fizioterapeite, dūla apmācībā, dzemdību atbalsta persona. Ieguvusi bakalaura grādu fizioterapijā Rīgas Stradiņa universitātē (2011, RSU) un maģistra grādu studiju programmā “Mākslu terapija” ar specializāciju deju un kustību terapijā (2014, RSU). Pašlaik apgūst pēdējo no trīs mācību gada kursiem dūlas amatā profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības centrā “Stārķa ligzda”, ārstes un vecmātes- Dinas Ceples- vadībā. Kopš 2017.gada marta Linda pilda Latvijas Deju un kustību terapijas asociācijas (LDKTA) valdes locekļa pienākumus saistībā ar profesionālo tālākizglītību. Linda strādā ar sievietēm grūtniecības laikā un pēcdzemdību periodā, vadot gan vingrošanas, gan deju un kustību terapijas grupas topošajām māmiņām un jaunajām māmiņām kopā ar mazuļiem. Linda konsultē gan sievietes, gan pārus dzemdību jautājumos un  jaunos vecākus bērna fiziskās un psihoemocionālās attīstības, hendlinga jautājumos, sākot ar zīdaiņa vecumu, līdz agrīnam skolas vecumam un ne tikai. Linda ir praktizējusi kā deju un kustību terapeite deju terapijas centrā “Dance Voice” Bristolē, UK (2013), BKUS “Gaiļezers”  (2013) un Latvijas Starptautiskajā skolā (International School of Latvia, 2016- 2017). Pašlaik Linda strādā VSAC “Rīga” filiālē “Ezerkrasti”, VCA  poliklīnikā “Pulss 5” un ir mentore, prakses vadītāja RSU studentiem maģistra studiju programmas “Mākslu terapija” ietvaros.

Facebook
Twitter