Pasniedzēji

Mūsu pasniedzēji

 

Vsevolods Teterins (dambrete)

Pabeidzis Sanktpēterburgas Valsts Universitāti 2008. gadā. Psihologs ar lielu pieredzi, veicis privātpraksi un lasa lekcijas studentiem pēc uzaicinājuma. Paralēli strādā par dambretes treneri un organizē lielākos jauniešu dambretes turnīrus Latvijā (Albatross). Pats ir bijs Rīgas čempions, Latvijas čempions komandu vērtējumā. 2014. gadā izcīnīja 2. vietu Latvijas čempionātā blica 100 – lauciņu dambretē un uzvarēja Starptautisku turnīru Viļņā. Ir arī RTU dambretes sekcijas vadītājs.

Pasniedzēja Vsevoloda Teterina audzēkne Annija Žilinska no PII 220  2019. gadā Pasaules  jaunatnes čempionātā Bulgārijā  meitenēm dzimušām 2011. gadā un jaunākām  64. lauciņu dambretē ieguva augsto  trešo vietu.

Edijs Novickis (dambrete)

      

Latvijas čempions līdz U-23 gadiem, 2017.gada Latvijas čempions 64 lauciņu dambretē ātrspēlē, vairākkārtējais Latvijas čempions komandām. Katru gadu piedalās Pasaules Kausos, Eiropas un Pasaules čempionātos 64 lauciņu dambretē. Ar dambreti nodarbojas 26 gadus un 2017.gadā starptautiskā damretes federācija (IDF 64) piešķīra titulu -starptautiskais meistars (International master). Izveidojis un vada Latvijas labāko mājaslapu par dambreti – www.pratalaiks.lv Regulāri apmāca bērnus dambretē.